Dzień Edukacji Narodowej :)

przez | 16 października 2021
W dniu 12 października odbyła się w naszej szkole Akademia z Okazji Dnia Edukacji Narodowej. Akademię przygotowała klasa 3a i 3b wraz ze swoimi wychowawcami Panią Bogusławą Gdala i Panią Agnieszką Szczesną.
Park Rozrywki NIEBO otwarł przed nami swoje podwoje 😉
Pełne humoru i trafnych spostrzeżeń przedstawienie w sposób satyryczny pokazało naszą szkolną codzienność. Wielu z nas działa na pograniczu „nieba” i „piekła”;) Na wszystkich twarzach gościł uśmiech i pojawiały się szczere wybuchy śmiechu.
Uczniowie odśpiewali „Sto lat” i złożyli pełne przyjaznych słów życzenia dla wszystkich pracowników szkoły.
Każdy nauczyciel otrzymał Certyfikat „Nauczyciela dodającego skrzydeł” a wszyscy pracownicy szkoły zostali obdarowani bukietem wrzosu.
Młodym artystom oraz ich opiekunom składamy serdeczne podziękowania za fantastyczny występ 🙂
Całej naszej szkolnej społeczności pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, uśmiechu na co dzień , satysfakcji z pracy i spełnienia marzeń. Życzymy także dużo dobroci od ludzi, pogody ducha i radości z życia.
Zapraszamy do galerii 🙂
 
Print Friendly, PDF & Email