Halloween 2014

przez | 31 października 2014

Od 27 do 31 października obchodziliśmy w naszej szkole „Tydzień z Halloween”. Przez pięć dni uczniowie wykonywali różne zadania związane z tematyką Halloween. W poniedziałek każda z klas I – III wykonała plakat, a klasy IV – VI przygotowały gazetkę ścienną. Następnego dnia dzieci przyniosły cukierki potrzebne do zabaw i konkursów. W środę uczniowie przynieśli przygotowane w domu dynie, z których zrobiono wystawkę, a następnie w ramach konkursu wybrano  najciekawsze z nich. Kolejnego dnia chętni uczniowie oddali własnoręcznie wykonane słowniczki polskio – angielskie (klasy IV –VI) oraz książeczki z obrazkami (klasy I – III) o tematyce Halloween. W piątek uczniowie przyszli do szkoły przebrani w stroje Halloweenowe. Na trzeciej (dla uczniów starszych) i czwartej (dla klas I – III) lekcji w sali gimnastycznej rozstrzygnięto wszystkie konkursy, w których uczniowie brali wcześniej udział oraz wybrano najciekawsze stroje Halloweenowe. Przeprowadzono również zabawy  i konkursy, które odbywają się podczas tego święta.

Oto wyniki konkursów:

Najładniejszy plakat

klasa I c

Najładniejsza gazetka

klasa IV c

Najciekawsze dynie

 Oktawia Gola(I c) i Dominik Sarapata (Ic), Robert Poloczek (Ia), Mariusz Strzondała (IIc), Nicola Jasińska (IIb) i Aurelia Gamon(IIIa).

Oliwia Ronc z klasy IV b, Edyta Klepek i Emilia Oślizlo z klasy VI b.

Najładniejsze słowniczki

Maja i Oliwia Głąb z klasy I a, Dominik Sarapata, Wiktor Kubasa, Wiktoria Klonowska i Przemek Tokarski z klasy I c, Oliwia Kuszka z klasy II c.

Emilia Oślizlo i Edyta Klepek z klasy VI b, Kasia Passon z klasy V b i Michał Kopeć z VI c.

Najładniejszy strój

m.in. Patrycja Gamon z klasy II d, Dominik Kreczmer z klasy I c, Wiktoria Widera z klasy I a, Kamil Gamrat z klasy II b, Karolina Wicher z klasy III a, Emilia Oslizlo z klasy VI b, Patrycja Lisowska z klasy V b.

Print Friendly, PDF & Email