WYCHOWANIE FIZYCZNE. KLASA IV a, b

przez | 27 marca 2020
WYCHOWANIE FIZYCZNE. KLASA IV a, b
Drodzy uczniowie 🙂
Może dzisiaj na początek pomyślmy o ruchu ogólnie. Wiemy, że większość czasu siedzimy i spędzamy czas wolny na oglądaniu tv, grach na telefonie czy PC :), tak, tak i odrabianiu zadań. Każde oderwanie się od tych czynności będzie małym wysiłkiem! Spróbujcie kilku ćwiczeń które pozwolą wam się rozluźnić – popatrzcie w prawo i lewo, poruszajcie głową, spójrzcie w górę, dół, zróbcie „koci grzbiet”, poruszajcie ramionami, podskoczcie kilka razy!
Teraz kilka ćwiczeń na każdy dzień wykonaj ; krążenia prostych ramion w przód , tył x 5 skrętów tułowia stojąc 5 w każdą stronę 10 przysiadów krążeniem bioder 5 razy w P i 5 w L stronę 5 podskoków na prawej, lewej nodze spróbuj wykonać – chłopcy 5 „pompek”, dziewczęta 3 „brzuszki” 2 serie po 5 jeśli masz piłeczkę tenisową lub inną wykonaj kilka podrzutów P i L ręką spróbuj trafić do kosza lub w miejsce z odległości 3 lub 4 kroków
ZADANIE Odpowiedź na zadanie proszę przesłać na mój adres e-mail podany poniżej, (w word, pdf lub zdjęcie odręcznie napisanej notatki) do piątku 03. kwietnia; Czy znasz swoje ciało? Postaraj się zważyć i zmierzyć wysokość swego ciała. Czy twoja waga jest odpowiednia? Dowiedz się co to jest BMI?
as-psor1@o2.pl
NIE ZAPOMNIJ PODPISAĆ SWOJEJ PRACY IMIENIEM I NAZWISKIEM I KLASA!
To na dzisiaj wszystko! Pozdrawiam
Print Friendly, PDF & Email