Pasowanie na ucznia :)

przez | 11 października 2019

Możemy już oficjalnie powiedzieć że w dniu 9 października 2019 r. nasza szkolna rodzina powiększyła się o 36 osób. Uczniowie klasy 1a, pod opieką Pani Bogusławy Gdala i 1b, pod opieką Pani Agnieszki Szczesny zostali pasowani na uczniów Szkoły Podstawowej nr 19. Ślubowanie i pasowanie na ucznia to bardzo ważna uroczystość w naszym szkolnym kalendarzu, nie tylko dla najmłodszych, ale również dla ich rodziców.

Pierwszaki ślubowały, że będą uczyć się pilnie i zawsze godnie będą reprezentować naszą szkołę. W tym wyjątkowym dla nas dniu towarzyszył nam Prezydent naszego miasta Pan Daniel Beger, który wraz z Panią Dyrektor Katarzyną Borowiec dokonali  aktu pasowania. Każdy nowo pasowany uczeń otrzymał pamiątkowy dyplom.  

Po części oficjalnej dzieci zostały zaproszone na słodki poczęstunek  w pięknie udekorowanych i przygotowanych na te okazję salach.

Drodzy Pierwszoklasiści!

Życzymy Wam aby pobyt w szkole był Waszą najpiękniejszą przygodą pełną samych najlepszych ocen i wzorowego zachowania. Aby szkoła była dla Was nie tylko źródłem wiedzy i zdobywania nowych umiejętności, ale także drugim domem, w którym zawsze będziecie czuli się bezpiecznie, spotkacie się z życzliwością i zrozumieniem rówieśników i dorosłych oraz nawiążecie nowe przyjaźnie.

Print Friendly, PDF & Email