Dzień Edukacji Narodowej.

przez | 12 października 2019

Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.”

Albert Camus

 

11 października 2019 r. spotkaliśmy się na uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Przybyli zaproszeni goście. Radna Miasta Świętochłowice Pani Zofia Pogoda. Emerytowani Pracownicy naszej szkoły, Grono Pedagogiczne, Administracja, Obsługa, Uczniowie oraz Rodzice. Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia Pani Dyrektor Katarzyny Borowiec. Był to pierwszy Dzień Nauczyciela po objęciu funkcji przez Panią Dyrektor jak i pierwszy Dzień Nauczyciela, gdy nasze grono poszerzyło się
o Emerytów z wygaszanego Zespołu Szkół i Pracy Pozaszkolnej.

Następnie głos oddano uczniom.  Uczniowie, pod kierunkiem Pań: Justyny Baic i Marii-Haliny Imielskiej z ogromnym poczuciem humoru przygotowali Akademię, parodiując w bardzo sympatyczny sposób nasze Grono Pedagogiczne poprzez składankę fragmentów znanych przebojów. Zarówno Paniom Justynie i Halinie, jak i wszystkim biorącym udział – serdecznie dziękujemy. Było wspaniale 🙂

Po części artystycznej pani Dyrektor Katarzyna Borowiec podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie  oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Zaprosiła swoją poprzedniczkę Panią Dyrektor Teresę Szczęsną do wspólnego  wręczenia nagród dla pracowników szkoły, za ich pracę w ubiegłym roku szkolnym. Następnie udano się na słodki poczęstunek :).

Wszystkim, którzy tworzą naszą szkolną ekipę w Dniu Edukacji Narodowej składamy najserdeczniejsze życzenia. BEZ NAS: Nauczycieli, Pracowników Administracji i Obsługi, Uczniów i całej społeczności szkolnej nie byłoby tego święta 

Poniedziałek – DZIEŃ WOLNY od zajęć edukacyjnych!!!  😉

Fotograf: Gabriela Spicka

 

Print Friendly, PDF & Email