Projekt gramy w ręczną

przez | 19 grudnia 2017

W naszej szkole od września prowadzony jest projekt Gramy w Ręczną. Patronem akcji jest Ministerstwo Spotu i Turystyki oraz Polski Związek Piłki Ręcznej. Zajęcia gier i zabaw z piłki ręcznej odbywają się na sali gimnastycznej naszej szkoły co piątek o 15.00 dla dziewcząt i chłopców z klas 1-3. Gry i zabawy z piłką to miło i aktywnie spędzony czas. W sobotę 16.12 2017 uczniowie z naszej szkoły wybrali się do Piekar Śl. W miejskiej hali sportowej odbyły I Turniej Gier i Zabaw z cyklu Gramy w Ręczną dla szkół biorących udziała w projekcie.Na koniec turnieju każdy zawodnik otrzymał medal oraz były pamiątkowe zdjęcia. Uczniów (dziewczyny jak i chłopców) zapraszamy na zajęcia z piłki ręcznej w nowym roku 5.01.2018 o godz.15.00.

pani Aleksandra Wieczorek

Print Friendly, PDF & Email