21 lutego odbyła się dla wszystkich uczniów klas IV – VI dyskoteka karnawałowa.

Wszyscy bawili się doskonale i humory dopisywały.




Podczas zabawy można było co nieco przekąsić i ukoić pragnienie w kawiarence zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski.


21 lutego odbyła się dla wszystkich uczniów klas IV – VI dyskoteka karnawałowa.

Wszyscy bawili się doskonale i humory dopisywały.




Podczas zabawy można było co nieco przekąsić i ukoić pragnienie w kawiarence zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski.

