Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2014/2015

przez | 1 września 2014

W poniedziałek 1 września uroczystym apelem rozpoczęliśmy nowy Rok Szkolny 2014/2015. Swoją obecnością zaszczycił nas pan Prezydent Miasta Dawid Kostempski. Najpierw głos zabrała pani dyrektor Teresa Szczęsna, która serdecznie powitała wszystkich przybyłych gości, nauczycieli, uczniów i rodziców. Następnie wysłuchaliśmy słów pana Prezydenta, który życzył uczniom wielu sukcesów w nowym roku szkolnym. Zobaczyliśmy również krótki program artystyczny przygotowany przez panią Halinę Imielską, panią Iwonę Kuźmik i panią Jolantę Sękala oraz uczennice naszej szkoły. Później uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas.

O godz. 10:00 w progi naszej szkoły wkroczyli najmłodsi uczniowie z „tytami” pełnymi słodyczy. Przybyła również Radna Miasta pani Urszula Owoc – Kania. Pani dyrektor szczególne słowa zachęty i otuchy skierowała do uczniów rozpoczynających naukę w naszej szkole oraz  przedstawiła  wychowawczynie tegorocznych klas pierwszych: Ia – panią Urszulę Głąb, I b – panią Elżbietę Wąs, I c – panią Gabrielę Spicką i I d – panią Iwonę Kuźmik. Pani dyrektor życzyła wszystkim zebranym zapału w zdobywaniu wiedzy i umiejętności oraz pasma sukcesów, a także zdrowia i wielu radości w bieżącym roku szkolnym. Pani Radna, która jest absolwentką naszej szkoły, wspominała lata w niej spędzone oraz życzyła najmłodszym wielu sukcesów i radości. Uczniowie obejrzeli również program artystyczny w wykonaniu swoich starszych koleżanek. Następnie udali się wraz ze swoimi wychowawczyniami do klas.

Print Friendly, PDF & Email