1A przystępuje do programu "Zdrowie - nietrudne""

Klasa 1 A z wychowawczynią Panią Bogusławą Gdala, przystąpiła do realizacji Programu "Zdrowie - nietrudne", którego organizatorem jest firma "Kupiec" Sp. z o.o. Celem programu jest kształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych wśród uczniów. Podczas zajęć uczniowie poznają Celinkę Witaminkę oraz wspaniałego trenera - Stefcia Wafle. Dzieci z klasy 1 A poznawać będą Piramidę Zdrowego Żywienia oraz dowiedzą się, co należy jeść, aby mieć energię do pracy i uprawiania sportu. Podczas zajęć mali kucharze będą przygotowywać zdrowe posiłki. Po każdym dobrze wykonanym zadaniu, dzieci otrzymywać będą sprawności, które wklejać będą na zakładkę do książki. Nasza klasa 1 A, wystartowała w poniedziałek 9 stycznia 2017r. Życzymy powodzenia i zdrowych, smacznych posiłków.