Święto Odzyskania Niepodległości 2017

10 listopada 2017 roku uczniowie naszej szkoły uczcili rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie klasy VI b Wraz z p. M. Gorgoń – Jurek, p. J. Szymańską i p. A. Fijałkowską przygotowali spektakl poetycko – historyczny oraz wystawkę. Przedstawili trudną drogę jaką Polacy musieli przejść by odzyskać swoją niepodległość. 

Czytaj więcej: Święto Odzyskania Niepodległości 2017

Spotkanie z Plastusiem

23 października 2017 r. uczniowie klas Ia, IIIa i IIIc naszej szkoły pod opieką wychowawców wyjechali do Chorzowa, do CKŚ na spektakl pt. „Plastusiowy Pamiętnik”, oparty na najciekawszych wątkach znanej i lubianej lektury autorstwa Marii Kownackiej.

Czytaj więcej: Spotkanie z Plastusiem

Święto Pieczonego Ziemniaka 2017

13 października 2017 roku odbyło się „Święto Pieczonego Ziemniaka”. Uczniowie w klasach wykonywali z przyniesionych warzyw i owoców postacie chłopca i dziewczynki, pajaca, pojazdy oraz dowolne kompozycje. 

Czytaj więcej: Święto Pieczonego Ziemniaka 2017

Dzień Edukacji Narodowej 2017

W niektórych szkołach bywa historycznie i patetycznie. U nas było z poczuciem humoru. 12 października z okazji zbliżającego się święta Dnia Nauczyciela odbyła się uroczysta akademia przygotowana przez p. A. Kornas, i p. S. Bartosz uczniów klasy V c.

Czytaj więcej: Dzień Edukacji Narodowej 2017

Pasowanie na ucznia 2017

Dnia 6 października 2017 r. w naszej szkole miała miejsce uroczystość "Pasowania na ucznia". W tym roku mamy tylko jedną klasę pierwszą, która liczy 24 uczniów. Na początku pani dyrektor Teresa Szczęsna powitała wszystkich zebranych i skierowała kilka ciepłych słów do uczniów i ich rodziców. 

Czytaj więcej: Pasowanie na ucznia 2017

Dodatkowe informacje